2014-04-16: Pharrell Williams główną gwiazdą czwartej edycji Pozytywne Wibracje Festival!

Festiwal odbędzie się w piątek 20 czerwca br. na stadionie Pepsi Arena w Warszawie. Występ Pharrella Williamsa, głównej gwiazdy festiwalu, będzie jednym z zaledwie kilku koncertów artysty w Europie w 2014 roku.

 

W środę 23 kwietnia br. o godz. 12.00 rozpocznie się sprzedaż biletów na festiwal w internetowych systemach biletowych. Ceny biletów na trybuny Pepsi Arena to: 190 zł, 290 zł, 390 zł, 490 zł, na płytę: 390 zł, na Golden Circle 490 zł, na Golden Circle Early Entrance 590 zł. Dodatkowo będą dostępne pakiety VIP oraz loże.

 

W Warszawie usłyszymy między innymi największe światowe przeboje ostatniego roku: Happy,  Get Lucky oraz Blurred Lines.  Pharrell Williams wykona w ramach festiwalu swój pełnowymiarowy koncert przygotowany specjalnie na największe światowe festiwale muzyczne z towarzyszeniem pełnego zespołu. W sumie do Polski przyleci około 40 osób. Nie zabraknie także dobrze znanych utworów: Drop It Like It’s Hot, Beautiful, Marilyn Monroe, Lose Yourself To Dance, Hollaback Girl, She Wants To Move, Frontin’, czy Hot In Herre.  

Warto podkreślić, że w ostatnią sobotę 12 kwietnia Pharrell z zespołem wystąpił, gorąco przyjęty przez ponad 75 000 osób, na legendarnym i największym amerykańskim festiwalu Coachella w Kalifornii.

 

W najbliższych tygodniach organizatorzy będą informowali opinię publiczną o kolejnych wykonawcach zagranicznych i polskich, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji festiwalu. W piątek 20 czerwca wystąpi w sumie sześciu artystów. Warto przypomnieć, że na Pozytywnych Wibracjach wystąpili w latach ubiegłych m.in. Seal, Angie Stone, Raphael Saadiq, The Brand New Heavies, Incognito,  De Phazz, Dimitri From Paris, Gabin, Omar, czy Us3.

 

Tym samym Pozytywne Wibracje Festival, organizowany przez agencję STX Jamboree od 2010 roku, „najlepszy polski festiwal prezentujący muzykę soulową”, funk i R’n’B, nominowany do prestiżowej nagrody Best European Festival w kategorii Best Small Festival w 2012 roku, przenosi się  w tym roku z Białegostoku do Warszawy na stadion Pepsi Arena.

 


 

Spełniło się jedno z największych marzeń mojego życia. Zapraszamy na nasz festiwal współcześnie najgorętsze nazwisko w światowej muzyce. W dodatku artystę o tak niezwykłym dorobku, człowieka o tak wielkiej wrażliwości muzycznej, a także wyczuciu odbiorców, które zdarza się raz na dekadę. Co niezwykłe Pharrell kreuje także trendy, modę, ma firmy odzieżowe. Człowiek orkiestra. Wykonuje muzykę, którą kocham w sposób, który zaraża miliony – podsumowuje Stanisław Trzciński, dyrektor artystyczny festiwalu i twórca płyt Pozytywne Wibracje z agencji STX Jamboree.

 

– Koncert Pharrella Williamsa na Pozytywnych Wibracjach to jeden z dosłownie kilku tegorocznych koncertów tego artysty w Europie. Tym samym liczymy się z przyjazdem publiczności z wielu innych państw. Warto zakupić jak najszybciej bilety. Zaczniemy je sprzedawać dokładnie za tydzień w środę od godziny 12.00. Wylądowaliśmy w końcu z naszym festiwalem w naszym mieście rodzinnym, ma to swoje bardzo dobre strony. Wkrótce ogłosimy także wielu innych doskonałych artystów festiwalu – dodaje Trzciński.

Paweł Kwiatkowski, producent festiwalu z agencji STX Jamboree: – Tegoroczna edycja festiwalu to najbardziej spektakularna produkcja w jego historii. Nie tylko z powodu tak wielkiej światowej gwiazdy jak Pharrell Williams, ale także wymagań stadionowych. Zapewniam, że na naszej imprezie każdy będzie zachwycony jakością dźwięku, o to dbamy od wielu lat i tak samo stanie się tutaj. Nowoczesny i kompaktowy stadion Pepsi Arena daje taką możliwość w odróżnieniu od wielu obiektów zbudowanych na Euro 2012. Będzie także zestaw świateł oraz multimediów na poziomie znanym z najlepszych europejskich produkcji koncertowych. Szykujemy festiwal z prawdziwego zdarzenia. Gwarantuję, że nasz jeden dzień i 6 godzin koncertów to więcej, niż dwa dni na innych festiwalach, bo liczy się jakość, a nie ilość!

 

POZYTYWNE WIBRACJE FESTIVAL 2014 to:

 

 

 

-  Prestiżowy festiwal muzyczny organizowany od 2010 r.

-  Nowoczesny obiekt: stadion Pepsi Arena w Warszawie

-  Blisko 30 000 publiczności

-  Najnowocześniejsze oświetlenie, multimedia

-  Scenografia, scena oraz nagłośnienie – na światowym poziomie

-  Doskonały odbiór muzyki na najbardziej kameralnym stadionie w Warszawie

-  Luksusowe loże, elegancka Strefa VIP, After Party

-  6 godzinny show - koncerty od 19.00 do 1 w nocy

-  3 gwiazdy zagraniczne

-  3 gwiazdy polskie

-  Długi weekend pozwalający na spokojny przyjazd fanów z całej Polski

 

 

Ponadto Pozytywne Wibracje Festival to:

 

 

  • najbardziej pozytywny festiwal; dotychczas odbyły się 3 edycje - udany debiut w 2010 roku, spektakularny sukces w 2011 i 2012 roku
  • impreza, na której w ciągu 3 lat wystąpiły światowe gwiazdy m.in. Seal, Angie Stone, Raphael Saadiq, The Brand New Heavies, De Phazz, Count Basic, Us3, Incognito, Gabin, Omar, James Taylor Quartet, Dimitri From Paris, !DelaDap, Funkstar De Luxe oraz znakomici polscy artyści: Ewa Bem, Ania Rusowicz, Poluzjanci z Kubą Badachem, Mika Urbaniak, Pilichowski Band, Monika Dryl, Marcin Nowakowski, Muariolanza, FOX, Ewa Szlachcic & Way No Way, Eskaubei & Funky Flow oraz Witek Łukaszewski
  • inspirowany kultową wydawaną od 1997 roku składanką, jedną z najbardziej prestiżowych kompilacji w Polsce (do dzisiaj 11 części Pozytywnych Wibracji)
  • kilkanaście tysięcy widzów na każdej z dotychczasowych edycji, turyści z całej Polski (80% publiczności, w tym połowa z Warszawy)
  • finał międzynarodowej nagrody Festival Awards Europe 2012 w kategorii Best Small European Festival (pokonaliśmy 72 wydarzenia z całej Europy)
  • specjalna nagroda miesięcznika Elle w prestiżowym konkursie na kampanię promocyjną miasta bądź regionu „Złote Formaty”
  • specjalna nagroda miesięcznika Elle w prestiżowym konkursie na kampanię promocyjną miasta bądź regionu „Złote Formaty”
  • jedno z 5 wydarzeń (obok Heineken Open’er Festival i Fashion Week Poland) wyróżnionych przez Poland Style + Design Awards w kategorii Show, Event & Production

Prosimy o zapoznanie się z materiałami video „making of” z trzech edycji festiwalu w latach 2010 – 2012.  

 

Poniżej znajduje się link do filmów:

http://m.youtube.com/playlist?list=PLDIMY9NQbCB8V7mSNf7lPmfODmB1-Ew4A

 

Zapraszamy także na stronę internetową festiwalu:

https://www.facebook.com/PozytywneWibracjeFestival

oraz www.pozytywnewibracjefestival.pl  

 

 

PHARRELL WILLIAMS 

 

Amerykański wokalista i raper oraz producent muzyczny. Tworzy głównie hip-hop, R&B, funk i rock. Założyciel własnej wytwórni Star Trak Entertainment. Jego linia odzieżowa nosi nazwę Billionaire Boys Club, a linia obuwia sportowego Ice Cream. Twórca kultowej marki i am OTHER.

 

Rok 2014 to globalny sukces solowego przeboju Pharrella „Happy”. Setki milionów filmów na Youtube, setki miast ze wszystkich kontynentów nagrywających swoje wersje przeboju Happy na ulicach. W tym znalazło się wiele polskich, szczególnie Kraków i Warszawa. Ale także Euromajdan.

 

W marcu 2014 roku ukazała się nowa, druga solowa, studyjna płyta artysty „Girl”, który aktualnie święci triumfy z promująca ją piosenką „Happy” pochodzącą ze ścieżki dźwiękowej do filmu ‘Despicable me 2 (Mimonki rozrabiają)’.

 

Bez dwóch zdań 2013 rok także należał do Pharrella. Był współautorem i wykonawcą dwóch najlepiej sprzedających się w tym roku piosenek – „Blurred Lines” Robina Thicke i „Get Lucky” grupy Daft Punk, w której udziela się również wokalnie. Warto odnotować również, że aż 7 razy nominowano go do nagród Grammy.  

 

W 2014 roku poza wydaniem w marcu najnowszej płyty „Girl”, występował jako gwiazda podczas rozdania Oskarów, Grammy, Brit Awards, a także podczas meczu Wschód – Zachód NBA.

 

Definiujący na nowo słowo ‘cool’ w ostatniej dekadzie Pharrell Williams zaczynał jako multiinstrumentalista w rodzinnym mieście Virginia Beach (USA) na początku lat 90-tych. Od tego czasu sprzedał ponad 100 milionów utworów, produkował hity takim gwiazdom jak Madonna, Snoop Dogg czy The Rolling Stones. Ma na koncie 4 płyty z alt-rockowo-hip-hopową formacją N.E.R.D., jedną z The Neptunes i jedną firmowaną własnym nazwiskiem.

 

 

Międzynarodową sławę zdobył pod koniec lat 90-tych jako The Neptunes – duet producenckim, który tworzył wraz z Chadem Hugo. Swoim sukcesem przełamali "monopol" innego producenta, Timbalanda, z którym zresztą Pharrell Williams i Hugo tworzyli Surrounded By Idiots.

 

Jedną z najsłynniejszych produkcji The Neptunes było nagranie "I'm A Slave 4 U" Britney Spears. Dzięki temu sukcesowi, coraz większa ilość artystów zaczęła zabiegać o możliwość współpracy z Neptunami. Swego czasu marzyli o nich Kylie Minogue czy Jennfer Lopez. Dochodziło nawet do tak zaskakujących kolaboracji jak z Papa Roach.

 

 

Kolejnym projektem Williamsa i Hugo (trzecim członkiem jest Shay) jest hiphopowo rockowa grupa N.E.R.D (No One Ever Really Dies). O talencie i wartości twórczości The Neptunes niech świadczy fakt zapłacenia przez Nasa 2 milionów dolarów za beat stworzony przez duet.


Wraz ze wzrostem popularności, Williams zaczął coraz częściej udzielać się wokalnie. Kolejnym przełomem w jego karierze był rok 2003 i występ u Snoop Dogga w nagraniu "Beautiful". Poza tym Pharrell współpracował z takimi gwiazdami jak Gwen Stefani, Nas, P.Diddy i Busta Rhymes.


Pierwszym solowym nagraniem artysty było "Frontin" (produkowane przez Hugo) z gościnnym udziałem Jay-Z. W 2006 roku ukazała się jego pierwsza solowa płyta "In My Mind".

Teledyski z udziałem Pharrella to ponad 2 miliardy odtworzeń na Youtube !!! 

 

 

Linki do ciekawych materiałów na Youtube: 

 

 

Pharrell Williams @ Live at Coachella Festival 12/04/2014 – April 2014 - Marilyn Monroe X Get Lucky X Happy HD (śpiewa z chorym gardłem)

https://www.youtube.com/watch?v=WNApK_mDSEc oraz https://www.youtube.com/watch?v=YKfvD-FplkM (Pass The Courvoisier)

 

We are HAPPY to announce PHARRELL WILLIAMS for Future Music Festival - March 2014   

https://www.youtube.com/watch?v=tArPNjyemow  

 

Pharrell 2014 NBA All-Star Game Performance | LIVE 2-16-14

https://www.youtube.com/watch?v=thZ9ucuWLhE  

 

Pharrell Williams - Happy - Official Music Video (128 milionów odtworzeń w Youtube)    

https://www.youtube.com/watch?v=y6Sxv-sUYtM  

 

Robin Thicke - Blurred Lines ft. T.I., Pharrell (287 milionów)  

https://www.youtube.com/watch?v=yyDUC1LUXSU  

 

Daft Punk ft. Pharrell Williams - Get Lucky (Official MTV Video)    

https://www.youtube.com/watch?v=FoB9OiTJw40  

https://www.youtube.com/watch?v=5NV6Rdv1a3I  (170 milionów)

https://www.youtube.com/watch?v=h5EofwRzit0   (61 milionów)

 

Pharrell & Nile Rodgers perform 'Get Lucky/Good Times/Happy' | BRIT Awards 2014 

https://www.youtube.com/watch?v=P_4fLO0WnDo  

 

Pharrell Oscars Performance "Happy" | LIVE 3-2-14   

https://www.youtube.com/watch?v=GTvbD2MsvYc 

 

Seria 24 x 1 h video = czyli 24 godziny z video HAPPY

 

Przykład jednego z nich (trwa 1h=60 minutes) - Happy (12AM)   

https://www.youtube.com/watch?v=i0A3-wc0rpw (12 milionów) 

 

Happy - Kraków

http://www.youtube.com/watch?v=jDz1ZZptIso 

 

Happy – Warszawa 

http://www.youtube.com/watch?v=B8JaqpHdBuI 

 

Happy – Słowacja (góry)

https://www.youtube.com/watch?v=sGrHwBlf-7M&sns=fb 

 

Setki filmów HAPPY ze świata, przykłady:

http://www.youtube.com/watch?v=CCVbpc1VPZU 

http://www.youtube.com/watch?v=u01IVkZkjUA 

 

Wersja HAPPY z Kijowa z Euromajdanu zrobiona przez Polaka Leszka Molskiego

http://www.youtube.com/watch?v=75AXBFeRLM

 

Happy Makes Pharrell Cry @ Oprah Prime – April 2014

http://gawker.com/happy-makes-pharell-cry-1563025320  

 

Daft Punk & Pharrell Williams ft. Stevie Wonder 2014 Grammys High Quality – Get Lucky   

https://www.youtube.com/watch?v=3FY4MRdQOdE 

 

Robin Thicke Performs Blurred Lines at the BET Awards with Pharrell & T.I.   

https://www.youtube.com/watch?v=TwpqB21vOr4 

 

Snoop Dogg - Drop It Like It's Hot ft. Pharrell Williams (40 milionów)   

https://www.youtube.com/watch?v=GtUVQei3nX4 

https://www.youtube.com/watch?v=YHShWgeVvug (LIVE)

 

Snoop Dogg Ft.Pharrell - Beautiful (Official Music Video) (2002)    

https://www.youtube.com/watch?v=0nMkHt37iCc 

 

Snoop Dogg, Pharrell Williams - Let's Get Blown      

https://www.youtube.com/watch?v=SIQihN—98Y 

 

Live Earth Pharrell Williams Rio De Janeiro 2009   

https://www.youtube.com/watch?v=unqkWqecg6c  

 

Pharrell-Live at Rock Am Ring Festival 2006

https://www.youtube.com/watch?v=4JtKp3lUT_I  

 

STADION PEPSI ARENA  

 

Nowy stadion warszawskiej Legii Pepsi Arena to wyjątkowy obiekt ultranowoczesny, wielofunkcyjny i spełniający najwyższe światowe standardy. Wyjątkowa architektura stadionu wpisała się w krajobraz centrum Warszawy.

 

Świetny projekt wykonany z wyjątkową dbałością o najdrobniejsze szczegóły, a zarazem niesamowitym rozmachem sprawił, że stadion przy ul. Łazienkowskiej 3 stał się obiektem odpowiadającym europejskim ambicjom Legii Warszawa.

 

Stadion Pepsi Arena został stworzony nie tylko z myślą o meczach piłki nożnej. To obiekt ultranowoczesny i niezwykle funkcjonalny, pozwalający na organizację koncertów, zaprojektowany, aby cieszyć szeroką publiczność świetną akustyką i komfortem uczestniczenia w wielkich imprezach masowych. Gwarantuje publiczności bliski kontakt z występującymi artystami. Do 2012 roku miejsce festiwalu Orange Warsaw.

 

Loże VIP to wydzielone, blisko trzydziestometrowe sale na dwóch piętrach. Komfortowe, zapewniające pełną prywatność dwunastoosobowe loże oferują unikalne przebywanie spotkań w niepowtarzalnej, eleganckiej i prestiżowej atmosferze.


Loże VIP to wygodne pomieszczenia wyposażone w stół, dwanaście komfortowych miejsc siedzących, ekran LCD, dostęp do Wi-Fi, a także wydzielone miejsce cateringowe, bar i dedykowaną obsługę kelnerską.


Doświadczenie emocji i atmosfery stadionu gwarantuje wyjście na ogrzewany taras, wygodne fotele na wydzielonej dla Państwa części trybuny i cieszenie się najlepszym widokiem i prestiżem miejsca.

 

 

Producent festiwalu:        STX Jamboree Sp. z o.o.

Organizator festiwalu:     LSW Twelve Sp. z o.o.

 

 
INDEX AKTUALNOŚCI

Bądźmy w kontakcie! Jesteśmy
do Państwa dyspozycji od
poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 - 18:00.

(4822) 203 64 43

info@stx-jamboree.com