AKTUALNOŚCI

2012-05-11: Jerzy Dudek na Wielkiej Wystawie Piłkarskiej 10 maja odbyła się premiera książki Jerzego Dudka „Pod presją”

Jerzy Dudek na Wielkiej Wystawie Piłkarskiej 10 maja odbyła się premiera książki Jerzego Dudka „Pod presją”

Wczoraj na Wielkiej Wystawie Piłkarskiej w Pałacu Kultury i Nauki odbyła się premiera książki Jerzego Dudka „Pod presją”, napisanej razem z psychologiem sportowym Pawłem Habratem. Autor książki oraz komisarz wystawy dziennikarz sportowy Stefan Szczepłek, prywatnie dobry znajomy Jerzego Dudka, wspólnie zwiedzili ekspozycję, na której znajdują się eksponaty przekazane przez piłkarza – trzy pary butów oraz sześć koszulek. Obok pamiątek przekazanych przez Jerzego Dudka na wystawie można oglądać ponad 100 koszulek i butów słynnych zawodników, piłki z różnych epok, proporce meczowe oraz szaliki a także sprawdzić swoją prędkość i piłkarskie umiejętności w Strefie Szybkości Adidas.

 

10 maja Wielką Wystawę Piłkarską w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odwiedził Jerzy Dudek. Tego dnia na wystawie odbyła się premiera książki „Pod presją” autorstwa słynnego piłkarza oraz psychologa sportowego Pawła Habrata. Publikacja to nowoczesny poradnik pokazujący w jaki sposób radzić sobie ze stresem, wzmacniać drużynę i zamieniać porażki w sukces. Książka powstała w oparciu o doświadczenia Jerzego Dudka z największych piłkarskich aren oraz Pawła Habrata z codziennej pracy psychologa sportu. Według autorów „Pod presją” stres dotyka nie tylko sportowców, ale każdego z nas,  a umiejętność radzenia sobie z nim zapewnia powodzenie także w trudnych sytuacjach w życiu codziennym. Treść publikacji wzbogacona jest zdjęciami z Mistrzostw Świata FIFA™ z 2010 roku, a także z prywatnego archiwum piłkarza, oraz archiwalnymi depeszami PAP i fragmentami bloga Jerzego Dudka. Mecenasem wydania jest Castrol, Oficjalny Sponsor UEFA Euro 2012™, który od 2010 roku ma kontrakt ambasadorski z Jerzym Dudkiem.

 

Po spotkaniu z dziennikarzami Jerzy Dudek wraz z komisarzem wystawy Stefanem Szczepłkiem, prywatnie dobrym znajomym Jerzego Dudka, oraz Pawłem Kwiatkowskim, organizatorem wystawy, prezesem Agencji JAMBOREE (grupa STX JAMBOREE), zwiedzili wspólnie ekspozycję. Za sprawą Jerzego Dudka na wystawie wśród innych eksponatów możemy oglądać buty słynnego Karima Benzemy. Podczas treningu Realu Benzema zderzył się z Dudkiem rozdarł prawy but. Poza słynnym butem obejrzeć można dwie inne pary obuwia, które przekazał na wystawę piłkarz, a także sześć jego koszulek, w tym cztery, w których grał.

 

Obok pamiątek od Jerzego Dudka na wystawie dostępne są unikatowe koszulki i buty po innych piłkarzach, proporce meczowe, instalacje interaktywne oraz inne atrakcje, które czekają na wielbicieli piłki nożnej do końca listopada 2012 roku. Godna uwagi jest też czynna do 8 lipca Strefa Szybkości Adidas, gdzie można sprawdzać swoją szybkość za pomocą butów Adidas ze SPEED CELL™. SPEED_CELL™ mierzy szybkość, przyspieszenie, odległość i tempo biegu a dzięki bezprzewodowej synchronizacji danych z komputerem od razu dostarcza wyczerpujących informacji na temat osiągniętych wyników. W Strefie Szybkości Adidasa można nie tylko pobić własny rekord szybkości, lecz także zmierzyć się z innymi zwiedzającymi oraz porównać wyniki, jakie osiągają znani sportowcy.

 

Książka autorstwa Jerzego Dudka i Pawła Habrata od 9 maja dostępna jest w salonach sieci EMPiK. Wersję z autografem można też wygrać w konkursach na www.castrolfan.pl lub www.facebook.com/castrolfootballpolska  Z Jerzym Dudkiem będzie można się spotkać w salonach EMPiK w Krakowie (17 maja), Katowicach (26 maja) oraz w Warszawie (6 czerwca). Wydawcą jest firma Sport & Profit. Mecenasem wydania jest marka olejowa Castrol EDGE.

 

Organizatorem Wielkiej Wystawy Piłkarskiej jest Agencja STX JAMBOREE. 

 

Patronaty Honorowe: Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz, Minister Sportu Pani Joanna Mucha, Dyrektor Turnieju EURO 2012 w Polsce Pan Adam Olkowicz, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Pan Grzegorz Lato, spółka PL.2012 Wszyscy Jesteśmy Gospodarzami.

 

Patroni medialni: Telewizja Polska, Polskie Radio, Polska The Times, AMS, Polityka, Przegląd Sportowy, InStyle, Dobre Rady, CHIP, Echo Miasta, Ekstraklasa.net, Junior Media, Dyrektor Szkoły, Głos Nauczycielski, OSzkole.pl, The Visitor, Onet Sport

 

Patroni wspierający: City Channel, DlaStudenta.pl, JoinFans.com, My Town Channel, O.pl, Polibuda.info, Love Poland, Co i Gdzie, TTG, Życie Szkoły, Wydawnictwo Czarne, Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne, In Your Pocket

 

Już wkrótce zapraszamy na oficjalną stronę wystawy: www.wystawapilkarska.pl

Znajdź nas na Facebook.com/wystawapilkarska  POWRÓT

KONTAKT

 

Bądźmy w kontakcie!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji


od poniedziałku do piątku 

w godzinach 9:00 - 18:00.


(22) 203 64 43

info@stx-jamboree.com

FACEBOOK / YOUTUBE / VIMEO