Powitanie pierwszego Boeinga 787 Dreamliner w PLL LOT - produkcja eventu agencja STX JAMBOREE 15.11.2012 - Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Blisko dwa tysiące zaproszonych gości, a wśród nich Pierwsza Dama RP Anna Komorowska, przedstawiciele Rządu i ambasador USA w Polsce oficjalne powitali Dreamlinera na terenie bazy lotniczej. Na potrzeby imprezy jeden z hangarów, na co dzień używany do napraw i przeglądów maszyn lotniczych, został zamieniony w halę odlotów. Goście, którzy przybyli do siedziby PLL LOT, zgłaszali się do stanowiska odprawy (Check in) skąd przewożeni byli na miejsce imprezy lotniskowymi shuttle bus. Tam czekały na nich kawiarnia, restauracja, strefa wolnocłowa oraz hale odlotów i przylotów. Z hali odlotów (Departures) z terminala 787 wyruszały kolejne rejsy – zaproszeni goście zwiedzali nową maszynę a jako jedna z pierwszych na pokład weszła Anna Komorowska. Następnie wracali na miejsce imprezy poprzez halę przylotów (Arrivals).

 

Podczas części oficjalnej przemówili prezes PLL LOT Marcin Piróg, Ambasador USA w Polsce Stephen Mull, prezes Boeinga na Europę Środkową i Wschodnią Henryką Bochniarz, Paul Kaye, Dyrektor Regionalny Rolls Royce, który wyprodukował silniki dla Dreamlinera.

 

Agencja STX JAMBOREE jako producent wydarzenia odpowiadała między innymi za:


- koncepcję eventu

- scenariusz i reżyserię

- aranżację przestrzeni i scenografię

- multimedia, dźwięk i oświetlenie - w tym oświetlenie zewnętrzne samolotu

- program artystyczny wraz z bookingiem artystów

- obsługa i organizacja strefy super VIP - Business Lounge

- catering.

 

Liczba gości: ok. 2 000

Czas trwania eventu: 14:00 - 20:00

Obszar: hangar o powierzchni 3 700 m2

Fot. Katarzyna Rainka

KONTAKT

 

Bądźmy w kontakcie!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji


od poniedziałku do piątku 

w godzinach 9:00 - 18:00.


(22) 203 64 43

info@stx-jamboree.com

FACEBOOK / YOUTUBE / VIMEO

   

IN ENGLISH