SERIA PŁYT POZYTYWNE WIBRACJE

 

 

Jedenasta odsłona kultowej na polskim rynku płyty pojawiła się na rynku 21 czerwca 2011 r. Tym razem na dwóch krążkach znalazł się mocny zestaw wielu najnowszych przebojów i "gorących" nazwisk.

 

WIĘCEJ...

Aż trzy lata czekali miłośnicy tej serii na kolejną, jubileuszową część Pozytywnych Wibracji. Dziesiąta odsłona kultowej na polskim rynku serii płyt pojawiła się na rynku w połowie czerwca 2010r. Jak zwykle jest bardzo różnorodnie: nowocześnie, tanecznie, klasycznie, nastrojowo, odkrywczo i bardzo energetycznie!

 

WIĘCEJ...

 

 

 

W dziesiątą rocznicę wydania pierwszego albumu "Pozytywne Wibracje" na rynku pojawiła się jego kolejna, dziewiąta edycja. Pomysłodawca kompilacji, dobierając repertuar płyt jak zwykle sięgnął po utwory z najwyższej półki.

 

WIĘCEJ...

 

 

Na ósmej części "Pozytywnych Wibracji" mieszają się, jak zwykle starannie dobrane przez twórcę albumu, Stanisława Trzcińskiego, rytmy funk, soul, R&B, smooth jazz, oraz chill out. To muzyczny miks dla tych, którzy mają ochotę na dobrą zabawę przy naprawdę dobrej muzyce. 

 

WIĘCEJ...

 

 

 

Wszyscy, którzy są z Pozytywnymi Wibracjami od lat, poczują, że siódma część tej serii powstała specjalnie dla nich. Nastąpił powrót do korzeni! Nową muzyka, wymieszana ze starymi, lubianymi, wibrującymi piosenkami. Wszystko to zabawowo - balangowo, ale w stylu, i w zestawieniu, gwarantującym wysoki poziom. 


WIĘCEJ...

 

 

 

22 listopada 2004 r. ukazała się szósta część najbardziej popularnej i prestiżowej na polskim rynku składanki "Pozytywne Wibracje". Zagościła ona na dobre w polskich domach, zaskakując za każdym razem innym obliczem, ale także konsekwentnym doborem najlepszego i najsmakowitszego repertuaru

 

WIĘCEJ...

 

 

Pozytywne Wibracje vol. 5

 

WIĘCEJ...

 

 

 

 

   

Pozytywne Wibracje vol. 4

 

WIĘCEJ...

 

 

 

 

   

Pozytywne Wibracje vol. 3

 

WIĘCEJ...

 

 

 

 

   

Pozytywne Wibracje vol. 2

 

WIĘCEJ...

 

 

 

 

   

Pozytywne Wibracje vol. 1

 

WIĘCEJ...

 

 

 

 

 

Antologia  pięciu pierwszych płyt Pozytywne Wibracje (5 x 2CD + płyta bonusowa). Ten ekskluzywny Box został wzbogacony o jedenastą płytę BONUS CD zawierającą jedenaście dotąd nigdy nie publikowanych remixów wszystkich singli promowanych w radiu przy okazji premier Pozytywnych Wibracji.

 

WIĘCEJ ...

 


 

Classics to lata siedemdziesiąte i osiemdziesiąte w najmocniejszym składzie Pozytywnych Wibracji jaki można sobie wyobrazić. 

 

WIĘCEJ ...

 


 

Pozytywne Wibracje Live to artyści z Pozytywnych Wibracji w najlepszych wersjach na żywo. 

 

WIĘCEJ ...

 


 

Dance to utwory z Pozytywnych Wibracji w remiksach, wersjach tanecznych, klubowych i house z najwyższej półki.

 

WIĘCEJ ...

 

 


   
       
       

KONTAKT

 

Bądźmy w kontakcie!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji


od poniedziałku do piątku 

w godzinach 9:00 - 18:00.


(22) 203 64 43

info@stx-jamboree.com

FACEBOOK / YOUTUBE / VIMEO

   

IN ENGLISH