GLOBAL CHILLOUT

 

GLOBAL CHILLOUT

 

 

Ekskluzywnie wydana w digipacku kompilacja klimatycznych, pachnących orientem nagrań z chilloutową muzyką świata przygotowywana została przez Stanisława Trzcińskiego i STX Records.


Zupełnie inna odsłona muzyki chillout w orientalnej szacie jest nową przygodą w świecie nastrojów. Czas na zapachy kadzidła i dźwięki w wykonaniu Natachy Atlas, Banco De Gaia. Claude'a Challe, Coldcut, Marizy, Gabin, Cantomy, Tricky, I Monster, Neru, Govindy oraz Oumou Sangare!


To ponad 76 minut nastrojowego relaksu!

 

 

Otwieramy drzwi, przechodzimy przez próg i już wiemy, że miejsce, w którym się znaleźliśmy jest wyjątkowe i niepowtarzalne. W powietrzu unosi się niespotykany, intrygujący zapach dalekich miejsc. Natychmiast otaczają nas dźwięki i muzyka, która delikatnie sączy się w tle. Nie sposób o niej zapomnieć nawet po wielu godzinach od wyjścia. Do tego napotyka nas woń drzewa tekowego i dym unoszący się z kadzideł. Tak, to miejsce jest specjalne i zdajemy sobie sprawę, że to nie kolejny zwyczajny sklep, kolejna niczym niewyróżniająca się restauracja.

 

Te pomieszczenia, ludzie, przedmioty w nim się znajdujący tworzą określony klimat natychmiast zapadający w pamięć. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć płytę wyjątkową, nawiązującą do najlepszych światowych tradycji kompilacji z muzyką miejsc. Wraz z Joanną Strzelec-Stewart i Peterem Stewart postanowiliśmy stworzyć kompilację, która byłaby muzyczną wizytówką dobrze znanej warszawiakom galerii life-style'owej Red Onion. Global Chillout to najbardziej etniczna z kompilacji, jakie miałem przyjemność współtworzyć w ostatnich latach. Najspokojniejsza, a przez to trudna to złożenia. Zależało nam na tym, aby nasze osobiste fascynacje i odkrycia mieszały się z najlepszymi i najszlachetniejszymi utworami tworzącymi światowy globalny muzyczny chill out.


Staszek Trzciński

 

lista utworów płyty "Global Chillout":

 

1. Oumou Sangare - Saa Magni 
2. The Dreamcatcher - Seventh Heaven 
3. Cantoma - Essarai 
4. Coldcut - Autumn Leaves 
5. I Monster - Daydream in Blue 
6. Govinda - In Through Time 
7. Neru - Krishna Spirit 
8. Tricky - Hell Is Around The Corner 
9. Bella Sonus - From a Standstill 
10. Claude Challe - Orgasmus 
11. Nicos - Secret Love 
12. Gabin - La Maison 
13. Banco De Gaia - Amber 
14. Abdullah Ibrahim (remixed by Motorcitysoul) - Damara Blue 
15. Natacha Atlas - Gafsa 
16. Mariza - Loucura

KONTAKT

 

Bądźmy w kontakcie!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji


od poniedziałku do piątku 

w godzinach 9:00 - 18:00.


(22) 203 64 43

info@stx-jamboree.com

FACEBOOK / YOUTUBE / VIMEO

   

IN ENGLISH