POZYTYWNE WIBRACJE CLASSICS

 8 maja 2006 roku ukazały się od dawna zapowiadane, trzy nowe smaki - serie tematyczne oznaczone znakiem popularnej kompilacji "Pozytywne Wibracje": Pozytywne Wibracje Dance, Pozytywne Wibracje Live, Pozytywne Wibracje Classics

 

Dzięki płycie PW CLASSICS przeniesiesz się w magiczne lata 60-te, 70-te i 80-te. 

 

Słuchacze odnajdą na nich ciekawe odkrycia i niebanalne standardy, pieczołowicie gromadzone od wielu lat przez twórcę i producenta tej serii - Stanisława Trzcińskiego. "Każdy album tematyczny jest oddzielną przygodą, oddzielną podróżą po świecie muzyki" - mówi Stanisław Trzciński. I dodaje: "Live to artyści z Pozytywnych Wibracji w najlepszych wersjach na żywo, Classics to lata siedemdziesiąte i osiemdziesiąte w najmocniejszym składzie jaki można sobie wyobrazić, Dance to utwory z Pozytywnych Wibracji w remiksach, wersjach tanecznych, klubowych i house z najwyższej półki". Reasumując: Live jest do posłuchania, Classics to impreza retro, a dance to impreza klubowa w dobrym stylu.


Po raz pierwszy w historii Pozytywnych Wibracji albumy są jednopłytowe - a na każdym prawie 80 minut najlepszej muzyki. Cena 1 albumu jest przystępna. To odpowiednik ceny pojedynczej polskiej płyty. Albumy zostały wydane w wersji De Luxe. W obwolucie z metalicznymi kolorami znajduje się pudełko z płytą, książeczką - harmonijką i ładnie wykończona poligrafia.

 

Intensywna promocja trzech nowych smaków Pozytywnych Wibracji rozpoczęła się już podczas kampanii reklamującej Pozytywne Wibracje vol. 7 (intensywna kampania XI - XII 2005 + koncert światowej gwiazdy Macy Gray w Warszawie - imprezy w Sali Kongresowej i Fabryce Trzciny). W maju 2006 r. wyemitowano w Pr. I TVP ok. 70 spotów reklamujących konkurs Audiotele i prezentujących okładki premierowych płyt PW. Ponadto ukazały się reklamy zewnętrzne outdoor - citylighty w Warszawie + kampania ok. 1000 tablic we wszystkich pociągach Intercity + banner na Empiku Nowy Świat + 100 radiowych spotów reklamowych w Radiu PiN 102 + duża kampania w Onet.pl + reklamy prasowe w magazynach Viva! i A4.


Główny sponsor: Orange - PTK Centertel. Partner: Lufthansa. Patroni medialni: Clear Channel, BR TVP SA, Metromedia, Radio PiN 102 FM, MTV, Tygodnik Przekrój, Dwutygodnik Viva!, Miesięcznik A4, Empik, Onet.pl.


WYDAWCY: Universal Music Polska we współpracy z STX Records.

 

 

 


 

 

 

Lista utworów "Pozytywne Wibracje Classics"

 

1. Aretha Franklin - I Say A Little Prayer
2. The Jacksons Feat. Michael Jackson - Shake Your Body (Down The Ground)
3. The Trammps - Disco Inferno
4. Abba - Dancing Queen
5. Weather Girls - It's Raining Man
6. Earth Wind & Fire - Saturday Nite
7. Teena Marie - I Need Your Lovin'
8. Alicia Bridges - I Love the Nightlife
9. Barry White - You're The First The Last My Everything
10. Donna Summer - I Feel Love (12? Single Version)
11. Marvin Gaye - I Want You
12. Bill Summers - Feel The Heat
13. John Handy - Hard Work
14. The Blackbyrds - Walking In Rhythm
15. Ramsey Lewis - Spring High
16. Isaak Hayes - Cafe Regio's
17. Antonio Carlos Jobim - The Girl From Ipanema (Instrumental)
18. Ella Fitzgerald - Every Time We Say Goodbye
19. Nina Simone - I Put a Spell on You

 

 

 

KONTAKT

 

Bądźmy w kontakcie!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji


od poniedziałku do piątku 

w godzinach 9:00 - 18:00.


(22) 203 64 43

info@stx-jamboree.com

FACEBOOK / YOUTUBE / VIMEO

   

IN ENGLISH