POZYTYWNE WIBRACJE DANCE

 

 


8 maja 2006 roku ukazały się od dawna zapowiadane, trzy nowe smaki - serie tematyczne oznaczone znakiem popularnej kompilacji "Pozytywne Wibracje": Pozytywne Wibracje Dance, Pozytywne Wibracje Live, Pozytywne Wibracje Classics. 

 

Dzięki płycie PW DANCE zorganizujesz imprezę klubową we własnym domu. 

 

Słuchacze odnajdą na nich ciekawe odkrycia i niebanalne standardy, pieczołowicie gromadzone od wielu lat przez twórcę i producenta tej serii - Stanisława Trzcińskiego. "Każdy album tematyczny jest oddzielną przygodą, oddzielną podróżą po świecie muzyki" - mówi Stanisław Trzciński. I dodaje: "Live to artyści z Pozytywnych Wibracji w najlepszych wersjach na żywo, Classics to lata siedemdziesiąte i osiemdziesiąte w najmocniejszym składzie jaki można sobie wyobrazić, Dance to utwory z Pozytywnych Wibracji w remiksach, wersjach tanecznych, klubowych i house z najwyższej półki". Reasumując: Live jest do posłuchania, Classics to impreza retro, a dance to impreza klubowa w dobrym stylu.


Po raz pierwszy w historii Pozytywnych Wibracji albumy są jednopłytowe - a na każdym prawie 80 minut najlepszej muzyki. Cena 1 albumu jest przystępna. To odpowiednik ceny pojedynczej polskiej płyty. Albumy zostały wydane w wersji De Luxe. W obwolucie z metalicznymi kolorami znajduje się pudełko z płytą, książeczką - harmonijką i ładnie wykończona poligrafia.

 

Intensywna promocja trzech nowych smaków Pozytywnych Wibracji rozpoczęła się już podczas kampanii reklamującej Pozytywne Wibracje vol. 7 (intensywna kampania XI - XII 2005 + koncert światowej gwiazdy Macy Gray w Warszawie - imprezy w Sali Kongresowej i Fabryce Trzciny). W maju 2006 r. wyemitowanych zostało w Pr. I TVP ok. 70 spotów reklamujących konkurs Audiotele i prezentujących okładki premierowych płyt PW. Ponadto ukażą się reklamy zewnętrzne outdoor - citylighty w Warszawie + kampania ok. 1000 tablic we wszystkich pociągach Intercity + banner na Empiku Nowy Świat + 100 radiowych spotów reklamowych w Radiu PiN 102 + duża kampania w Onet.pl + reklamy prasowe w magazynach Viva! i A4.


Główny sponsor: Orange - PTK Centertel. Partner: Lufthansa. Patroni medialni: Clear Channel, BR TVP SA, Metromedia, Radio PiN 102 FM, MTV, Tygodnik Przekrój, Dwutygodnik Viva!, Miesięcznik A4, Empik, Onet.pl.


WYDAWCY: Universal Music Polska we współpracy z STX Records.

 

 

 


 

 

 

Lista utworów "Pozytywne Wibracje Dance"

 

1. The Originals - Down To Love (Dim's Disco Citay Remix)
2. The Jackson 5 - Body Language (Do The Love Dance) [Fat Camp's Lovedance Edit]
3. Chicago - Street Player
4. Shapeshifters - Lola's Theme
5. Bodyrockers - I Like The Way (Full Length Version)
6. Inaya Day - Nasty Girl (Riff & Rays Remix)
7. The Black Eyed Peas - Let's Get It Started
8. Simply Red - Your Eyes (Mousse T Super Funk Edit)
9. Plantlife - When She Smiles She Lights The Sky (4Hero Remix)
10. US3 - Tukka Yoot's Riddim (Roberto's Riddim Remix)
11. Grace Jones - La Vie en Rose (Original Tom Moulton Mix)
12. Floris - You and I (DJ Maestro Remix)
13. Gato Barbieri - I Want You (Album Version ? Dim's re-edit)
14. Wham! Feat. George Michael - Club Tropicana
15. DJ Adamus Pres. Wet Fingers - Nu Limit (DJ Adamus & Mafia Mike Short Mix)
16. Incognito - Always There (David Morales Remix)

 

 

 

KONTAKT

 

Bądźmy w kontakcie!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji


od poniedziałku do piątku 

w godzinach 9:00 - 18:00.


(22) 203 64 43

info@stx-jamboree.com

FACEBOOK / YOUTUBE / VIMEO

   

IN ENGLISH