Fredrika Stahl Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny Warszawa 8.03.2011

Długo nie zapomnimy tego wtorkowego wieczoru i ostatniej karnawałowej imprezy 2011 roku. Licznie zgromadzonych wielbicieli dobrej muzyki i zabawy w klubowych rytmach przywitał muzyczny chill out DJ’ów słynnego warszawskiego kolektywu KOKO BEND, czyli Serka, Karima i Żepy, który był wstępem do głównego punktu wieczoru – koncertu Fredriki Stahl. Szwedka z urodzenia, Francuzka z wyboru, jedna z największych światowych gwiazd muzyki jazzowej młodego pokolenia, wokalistka i kompozytorka przyjechała do Warszawy na zaproszenie agencji STX JAMBOREE, Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny oraz marki Carlo Rossi. Artystka w mgnieniu oka oczarowała słuchaczy swoim ciepłym głosem i pełną emocji muzyką. Podczas godzinnego koncertu wykonała swoje najgłośniejsze utwory So High oraz Twinkle, Twinkle Little Star oraz zaprezentowała repertuar ze swojej najnowszej płyty - wydanej w 2010 roku Sweep Me Away. Jej niezwykle wysmakowany gust muzyczny i nieprzeciętny talent porwał tego wieczoru publiczność. Muzyka Fredriki Stahl, będąca wyrafinowaną mieszanką jazzu, pop’u, soul’u i blues’a zabarwiona swingowym pazurem, idealnie wpisała się w klimat cyklu imprez „Sygnowano Fabryka Trzciny”. Po koncercie artystka chętnie podpisywała płyty oraz pozowała do zdjęć z fanami.

 

Po koncercie Fredriki Stahl energetyczną zabawę zapewnił KOKO BEND. Klubowy, wybuchowy miks muzyczny w wykonaniu trójki popularnych DJ’ów zatrzymał na parkiecie gości Fabryki Trzciny do wczesnych godzin porannych. Takiej eksplozji dźwięków i rytmów w stolicy nie było już dawno!

 

Jak zwykle na imprezach związanych z premierą kultowej kompilacji „Sygnowano Fabryka Trzciny” pojawili się znakomici goście – przyjaciele i partnerzy serii, a także przedstawiciele świata sztuki, mediów, biznesu oraz show businessu. Wśród przybyłych znaleźli się między innymi: Borys Szyc, Artur Orzech, Janusz Onufrowicz, Norbi, Agnieszka Popielewicz, Monika Dryl, Tomasz Iwan, Piotr Świerczewski oraz wielu innych.

 

 

Fot. P.Kwiatkowski/STX JAMBOREE


 


KONTAKT

 

Bądźmy w kontakcie!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji


od poniedziałku do piątku 

w godzinach 9:00 - 18:00.


(22) 203 64 43

info@stx-jamboree.com

FACEBOOK / YOUTUBE / VIMEO

   

IN ENGLISH