Kompilacje STX Records / STX JAMBOREE

 

W przypadku zainteresowania niższymi nakładami (od 100 szt.) oferujemy możliwość zakupy płyt z katalogu STX Records / STX JAMBOREE po cenach hurtowych - znacznie niższych niż te oferowane przez popularne sieci sklepów.

 

Polecamy zakup płyt z serii:

 

 Pozytywne Wibracje

 


 

 

 

    

Pozytywne Wibracje to jedna z  najciekawszych serii płytowych wydawanych w Centralnej i Wschodniej Europie od 1997 roku. Bezapelacyjnie najbardziej prestiżowa seria kompilacji płytowych na polskim rynku. Uznana marka oraz nowe modne energiczne brzmienia połączone z kultowymi przebojami są niepodważalnymi atutami tej serii. Każde nowe wydanie jest entuzjastycznie przyjmowane przez media, krytyków i fanów serii.

 

Dotychczas ukazało się jedenaście części kompilacji a także wydania specjalne: Dance, Live, Classics oraz The Anthology (vol. 1-5). Wydane zostały także dwie płyty nieprzeznaczone do sprzedaży - z okazji 200 wydania tygodnika Gala oraz dla marki Unimil. 

 

WIĘCEJ ...

 

 


 

Pieprz i Wanilia 

 

 

 

 

Pieprz i Wanilia to smakowita muzyczna podróż w czasie i przestrzeni od klasycznego soulu do nowoczesnych brzmień nu jazz i chill out od Ameryki Południowej i Północnej, poprzez Afrykę i Europę, aż do dalekiej Azji 

 

Dotychczas ukazało się pięć części kompilacji. 

 


 

Sygnowano Fabryka Trzciny 


 

 

Na płytach z serii Sygnowano Fabryka Trzciny znalazły się utwory artystów, którzy w ciągu ostatnich trzech lat wystąpili na scenie wielokrotnie nagradzanego, słynnego już w całej Polsce, warszawskiego Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny. Starannie wyselekcjonowany repertuar muzyczny "Sygnowano Fabryka Trzciny" to międzynarodowa mieszanka dźwięków nowych, modnych, awangardowych, ale jednocześnie przystępnych, zawierających polskie akcenty.

 

Dotychczas ukazało się pięć części kompilacji. 

 


 

 

Jeśli Państwa firmie zależy na działaniach wizerunkowych do zapraszamy do współpracy promocyjnej przy wydawaniu kompilacji Pozytywne Wibracje vol. 12 lub Pieprz i Wanilia vol. 6. Na prośbę prześlemy atrakcyjne oferty sponsoringowe wraz z udziałem w kampanii promocyjnej w mediach. Oferty posiadają różne możliwości współpracy w kwocie od 30 000,00 zł netto do 50 000,00 zł netto. 

Bądźmy w kontakcie!


Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00.


 

+48 22 203 64 43

info@stx-jamboree.com

FACEBOOK / YOUTUBE / VIMEO

   

IN ENGLISH