Dlaczego wybrać STX Records / STX JAMBOREE?STX Records / STX JAMBOREE to lider na rynku agencji marketingu muzycznego. Profesjonalnie zajmujemy się dostarczaniem naszym klientom produktów tworzonych zgodnie z ich oczekiwaniami. Poza wydawaniem płyt zajmujemy się m.in. organizacją festiwali, koncertów i eventów, sponsoringiem wydarzeń koncertowych i festiwalowych, promocją marek przez muzykę, pozyskiwaniem muzyki do reklam oraz wieloma innymi aspektami promocji i PR firm i produktów przez muzykę.

 

Alby dostarczyć klientowi produkt najwyższej jakości współpracujemy z czołowymi „dostawcami” repertuaru na świecie – zarówno z wielkimi, międzynarodowymi koncernami jak i małymi niezależnymi wytwórniami. Także z USA.

 

W ramach współpracy, za dodatkową opłatą możemy zaproponować wykorzystanie znaków handlowych wydawanych przez nas kompilacji: Pozytywne Wibracje, Pieprz i Wanilia bądź Sygnowano Fabryka Trzciny. W przypadku wyboru repertuaru dobrej jakości - jest także możliwe wykorzystanie (jako autora kompilacji) nazwiska Stanisława Trzcińskiego – Prezesa STX Records, dziennikarza radiowego i twórcy szeregu renomowanych kompilacji na polskim rynku. Wraz z opublikowaniem tzw. „wstępniaka” na wydawanej płycie.

 

 

Bądźmy w kontakcie!


Jesteśmy do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00.


 

+48 22 203 64 43

info@stx-jamboree.com

FACEBOOK / YOUTUBE / VIMEO

   

IN ENGLISH