PŁYTY Z SERII SYGNOWANO FABRYKA TRZCINY 


 

 

 


 

 

 

IMPREZY PROMUJĄCE KOMPILACJE SYGNOWANO FABRYKA TRZCINY 

 

(2007-2011, CENTRUM ARTYSTYCZNE FABRYKA TRZCINY)

 

8 marca 2011 roku w warszawskim Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny odbył się niepowtarzalny koncert znakomitej Fredriki Stahl. Zachwycona publiczność nie chciała pozwolić artystce opuścić sceny, nie obyło się bez bisów. Po koncercie, znane warszawskie trio DJ'skie KOKO BEND, zapewniło gościom gorącą ostatkową zabawę w szalonym miksie karnawałowych przebojów aż do białego rana. Gospodarzem, już kolejnej z cyklu, imprezy promującej kompilacje "Sygnowano Fabryka Trzciny" był Stanisław Trzciński, twórca i pomysłodawca tej popularnej serii muzycznej.

 

WIĘCEJ ... 

Sun "was" shining 7 października 2010 roku podczas imprezy premierowej najnowszej, piątej części popularnej kompilacji muzycznej Sygnowano Fabryka Trzciny. Same hity i największe przeboje muzyki klubowej w aranżacjach doskonałego DJ'a Funkstar De Luxe rozbrzmiewały do białego rana w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny. Światowej sławy DJ i producent remiksów, na jedynym koncercie w Polsce, zaprezentował oszałamiający energią popis umiejętności aranżerskich i didżejskich. Zgodnie z oczekiwaniami impreza okazała się największym wydarzeniem klubowym ostatnich miesięcy. Wśród publiczności bawiło się wielu znakomitych gości. Wieczór poprowadził pomysłodawca serii Sygnowano Fabryka Trzciny Stanisław Trzciński.

 

WIĘCEJ ... 

Koncert promujący kompilację Sygnowano Fabryka Trzciny vol. 4 odbył się 19 marca 2010 roku na scenie przy ulicy Otwockiej w Warszawie - królował projekt artystyczny Młynarski plays Młynarski. Zgodnie z oczekiwaniami, okazał się on wielkim wydarzeniem koncertowym i towarzyskim. Odświeżone piosenki Wojciecha Młynarskiego w konwencji retro - dancingowej, czarujący głos Gaby Kulki, charyzma pozostałych artystów, a także udział wielu znakomitych gości, stworzyły wyjątkowy nastrój. Taką imprezę trudno będzie zapomnieć!

 

WIĘCEJ ...

 


 

Piątkowy wieczór 23 paźdzernika 2009 roku w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny upłynął pod znakiem doskonałej zabawy i świetnej muzyki. Licznie przybyłych na imprezę gości powitał gospodarz wieczoru, twórca i pomysłodawca kompilacji "Sygnowano Fabryka Trzciny" - Stanisław Trzciński, który zaprosił gości w wyjątkową muzyczną podróż z hiszpańsko-włoskim zespołem "Giulia y Los Tellarini". To ich muzyką, a w szczególności utworem "Barcelona" zachwycił się Woody Allen i wykorzystał klimatyczne brzmienia w swoim filmie "Vicky Cristina Barcelona". Sugestywna i energetyzująca muzyka zespołu oczarowała tłumy goszczące w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny. Występ grupy był niezapomniany i porywający!

 


 

20 lutego 2009 roku na scenie zobaczyliśmy m.in. Natu i Envee, Marysię Sadowską, członków legendarnego kolektywu DJ-skiego Soul Service (Cpt. Sparky, Burn Reynolds, Misty i Papa Zura), a także uczestnika Fabryki Gwiazd - Nicka Sincklera i Mc Seana Palmera. Impreza karnawałowa była częścią obchodów 5-tych urodzin Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny.

W piątek, 15 lutego 2008 roku o godz. 20.00 w warszawskiej Fabryce Trzciny miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Czołowy polski pianista Leszek Możdżer wraz z DJ Siarrą zagrali unikatowy koncert, łączący w sobie grę na fortepianie z muzyką klubową. Koncert odbył się w ramach promocji albumu wydanego przez STX RECORDS "Sygnowano Fabryka Trzciny vol. 2", zawierającego utwory artystów, którzy dotychczas wystąpili na scenach Centrum Artystycznego, w tym również Leszka Możdżera. Bogaty artystycznie repertuar dobierał (podobnie jak w przypadku pierwszej części kompilacji) Stanisław Trzciński. Sponsorem imprezy promującej album Sygnowano Fabryka Trzciny 2 był producent wina Carlo Rossi.


WIĘCEJ ...


 


 

 

 

 

W czwartek 22 listopada 2007 roku Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny obchodziło swoje 4-te urodziny. Jubileusz połączony był z premierą drugiej części albumu muzycznego "Sygnowano Fabryka Trzciny vol. 2", wydanego przez STX Records (Grupa STX JAMBOREE) i Universal Music Polska. Swoim porywającym występem wieczór uświetniła znakomita, debiutująca wokalistka Mika Urbaniak. Po koncercie wyśmienitą zabawę do późnych godzin nocnych zapewnił gościom DJ Cpt. Sparky.

 


 

 

7 października 2007 roku o godz. 20.00 w Studiu Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce wystąpił zespół określany jako największe skandynawskie, muzyczne odkrycie ostatnich lat - Oh Laura. Szwedzka grupa, na której czele stoi właścicielka zjawiskowego głosu - Frida Öhrn, przyjechała do Polski po raz pierwszy na zaproszenie marki SAAB.


Trzy dni później, 10 października grupa Oh Laura wystąpiła również w Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny. Koncert odbył się w ramach imprezy promującej serię płyt Sygnowano Fabryka Trzciny. 


Zespół Oh Laura zyskał ogromny, międzynarodowy rozgłos dzięki nagraniu Release Me, który wykorzystany został w reklamie samochodu marki SAAB. Nagła, z dnia na dzień rosnąca w całej Europie popularność zespołu była niemal przytłaczająca. Publiczność oszalała na punkcie piątki muzyków i ich magicznych, traktujących o miłości, utworów. 

 

WIĘCEJ ...

 


 

 

W ostatnią sobotę karnawału 17 lutego 2007 roku Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny w Warszawie gościło francuski kwintet noJazz - gwiazdę energetycznej mieszanki jazzu, funku i acid jazzu łączonej z hip hopem, a nawet jungle! 

Tej nocy w Fabryce wystąpiła także czołówka polskiej sceny klubowo - didżejskiej, m.in. DJ Novika, DJ Adamus i DJ Cpt. Sparky

Impreza połączona była z promocją najnowszej kompilacji muzycznej "Sygnowano Fabryka Trzciny", na której znalazł się przebój zespołu noJazz - "noJazz Song". 

OSTATNIA SOBOTA KARNAWAŁU w Centrum Artystycznym zgodnie z zapowiedziami była niezwykle huczna. Organizatorzy przewidzieli dla gości mnóstwo ciekawych atrakcji. 


   
   


KONTAKT

 

Bądźmy w kontakcie!


Jesteśmy do Państwa dyspozycji


od poniedziałku do piątku 

w godzinach 9:00 - 18:00.


(22) 203 64 43

info@stx-jamboree.com

FACEBOOK / YOUTUBE / VIMEO

   

IN ENGLISH